تبلیغات
به روزترین و جدیدترین خبرهای فناوری و تکنولوژی جهان
    RSSبرای خواندن قسمت سوّم بر روی ادامه مطلب کلیک نمائید.


طرح ذهنی از گوشی تلفن همراه سمعکی Kambala
Kambala یک گوشی تلفن است که قابل تغییر و تبدیل به سمعک نیز هست. این گوشی دارای دسته کوچکی است که می توان آن را به گوش متصل کرد، سپس شما هم یک گوشی تلفن همراه خواهید داشت و هم یک سمعک! پلیمرهای چندلایه ای که در ساخت همه اجزای الکترونیکی این دستگاه بکار رفته از آن پشتیبانی می کند. صفحه نمایشگر یک دست با تعداد زیادی حسگر، سطح رویی این تلفن را تشکیل می دهد. این دستگاه قابلیت ارسال و انتقال تصویر را از یک طرف دستگاه به طرف دیگر آن را داراست.

طرح مفهومی از گوشی تلفن همراه LG Flutter
طرح LG Flutter شانس زیادی برای پذیرفته شدن در کمپانی LG را خواهد داشت. این وسیله شبیه یک بادبزن باز می شود و همین طور که در تصویر مشاهده می کنید دارای یک صفحه نمایش لمسی OLED است.

Mac Funamizu که طراحی کمپانی Nokia Aeon را بر عهده دارد گوشی تلفنی همراهی را طراحی کرده که خودش دوست دارد. استفاده از یک فناوری بازخورد لمسی، صفحه نمایشگر آن در شرایط مختلف هماهنگی و تطابق کاملی دارد. صحفحه e-ink این دستگاه اطلاعات و تصاویر را به بهترین وجه به نمایش در می آورد.

Mobile Script
این تلفن/لپ تاپ یک زائده کوچک در سطح رویی دارد که صفحه نمایشگر بزرگ آن را نگه می دارد. این صفحه نمایشگر می تواند به یک لپ تاپ کوچک نیز تبدیل شود. گوشی تلفن Mobile Script نیازی به شارژ شدن ندارد. این دستگاه یا یک ماده نانو پوشیده شده که نور خورشید را به انرژی تبدیل کرده و دستگاه را تغذیه می کند.

طرح ذهنی از گوشی تلفن همراه NEC
یک طرح مفهومی از NEC Design. این گوشی تلفن همراه به شما نشان می دهد حمل یک گوشی تلفن در جیب تا چه حد می تواند سخت باشد. این دستگاه از موارد کائوچویی ساخته شده است و می توان شکل آن را به حالت های مختلف تغییر داد.

گوشی تلفن دست بندی LG Helix
Rob Luna طراح، یک طرح ذهنی به نام Helix برای کمپانی LG ارائه کرده است، یک دستگاه جالب که می توان آن را به عنوان یک دست بند روی دست بست. LG Helix دارای یک مدار الکتریکی انعطاف پذیر، یک صفحه نمایشگر لمسی است که از پلاستیک و فلز سیاه رنگ ساخته شده است. شما می توانید آن را با کمک دستگیره ای که روی دستگاه تعبیه شده به کمربند خود وصل کنید. این وسیله از طریق یک شارژر مغناطیسی که از انرژی جنبش که توسط کاربر تولید می شود شارژ می شود.


نظرسنجی

به نظر شما در سال 2012 کدام شرکت با محصولات خود خبرسازتر خواهد شد؟

 
آمار بازید
  کل بازدید ها :
  بازدید امروز :
  بازدید دیروز :
  بازدید این ماه :
  بازدید ماه قبل :
  تعداد نویسندگان :
  تعداد کل مطالب :
  آخرین بروز رسانی :
 
درباره ما