تبلیغات
به روزترین و جدیدترین خبرهای فناوری و تکنولوژی جهان
    RSS


برای خواندن قسمت پنجم بر روی ادامه مطلب کلیک نمائید.
طرح ذهنی از گوشی تلفن همراه Mooon
طرح ذهنی گوشی تلفن همراه Mooon توسط Sunman Kwon ارائه شده است. این گوشی دارای یک صفحه نمایشگر لمسی براق و یک دوربین است. نکته خاصی که در مورد این گوشی وجود دارد این است که در قسمت پایین آن، یک دستگاه بلوتوث قرار دارد که در مواقع لزوم می توانید آن را جدا کنید.

طرح ذهنی از گوشی تلفن همراه Nokia Kinetic
یک طراح مبتکر و خلاق به نام Jeremy Innes-Hopkins یک طرح ذهنی از گوشی تلفن همراه به نام Nokia Kinetic ارائه کرده است. یک آهنربای الکتریکی در قسمت پایین این دستگاه قرار دارد که اجازه می دهد وزن گوشی در تمام قسمت ها به یک اندازه پخش شده و زمان زنگ خوردن به حالت ایستاده قرار گیرد.

LG Exo Smartphone
LG Exo Smartphone توسط Benjamin Lotte طراحی شده است این گوشی ظاهر زیبای دارد که برای محافظت از اجزای ظریف داخلی آن بدنه دستگاه را از پلمیرهای مقاوم ساخته اند. سطح خارجی آن از کائوچویی است که باعث افزایش مقاومت آن می شود. شما به آسانی می توانید رنگ جلد خارجی این دستگاه را به رنگ دلخواه خود تغییر دهید.

Philips Fluid
Philips Fluid یک Smartphone است که توسط یک طراحی برزیلی به نام Dinard da Mata طراحی شده است. این گوشی شبیه دست بندهایی که بچه ها در دهه ۹۰ روی دست خود می بستند. انعطاف پذیری یکی از فاکتورهایی است که این دستگاه را از سایر Smartphone ها مستثنی می کند. این گوشی از OLED ساخته شده و هنگامی که به شکل دستبند در می آید می تواند همه ویژگی های خود را به عنوان یگ گوشی تلفن همراه پیشرفته حفظ کند.

Seabird
Seabird یک طرح ذهنی است که دارای ویژگی های منحصر به فرد و جالب از جمله یک پیکو پروژکتور است که می توان از آن برای نمایش صفحه کلیدهای مجازی استفاده کرد. این دستگاه همچنین قابلیت استفاده از برنامه های Mozilla را نیز دارد.

Nagisa
یک طرح ذهنی جالب از Mac Funamizu. این گوشی تلفن پیشرفته دارای قابیت های منحصر به فرد و جالبی می باشد. تو رفتگی که در قسمت صفحه کلید این دستگاه وجود دارد حالتی شبیه موج دریا به این گوشی می دهد، همچنین صفحه نمایش آن به گونه ای طراحی شده که قابلیت چرخش ۱۸۰ درجه ای (تقریبا) دارد.

طرح ذهنی از تلفن همراه Glass یا گوشی شیشه ای
طرح این گوشی تلفن همراه شیشه ای نیز توسط Mac Funamizu ارائه شده است.

DYA Phone: یک طرح ذهنی جدیدگوشی تلفن همراه DYA گام جدیدی است در طراحی گوشی های کشویی. گوشی DYA دارای یک طراحی زیبا و فوق العاده است


نظرسنجی

به نظر شما در سال 2012 کدام شرکت با محصولات خود خبرسازتر خواهد شد؟

 
آمار بازید
  کل بازدید ها :
  بازدید امروز :
  بازدید دیروز :
  بازدید این ماه :
  بازدید ماه قبل :
  تعداد نویسندگان :
  تعداد کل مطالب :
  آخرین بروز رسانی :
 
درباره ما